Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

 

System nalicza od górnie koszt dostawy Kurierskiej, jednak oczywiscie jest możliwość zmiany kosztów dostawy w dalszym procesie zamówienia.

Dostawy są realizowane w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. W przypadku jeżeli towar jest chwilowo nie dostępny, klient jest o tym fakcie informowany. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem lub Pocztą Polską. Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Jednak aby taka wysyłka była możliwa skontaktuj się z nami bezpośrednio - w celu wyliczenia kosztów dostawy, która jest indywidualnie wyliczana dla każdego klienta.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

I w razie jakiś wątpliwości prosimy bezzwłocznie o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera, w przypadku poczty polskiej prosimy o złożenie stosownej rekalmacji we właściwym dla Państwa urzędzie

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

 

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

 

Sposób dostawy

 

 Kurierem
 19,50 zł brutto
  
 Poczta Polska (priorytet) Gabaryt A
 19,00 zł brutto
 
 Kurier za pobraniem
 26,00 zł brutto
  
 Odbiór osobisty Bielsko-Biała                        
 Za darmo!